Series
Ratings
49
WandaVisionRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
MovingRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0