Movies
Ratings
539
JudgementRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
RififiRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Steadfast StanleyRated ★ 3.0