Movies
Ratings
1100
MaterialistsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Black BagRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Juror #2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
The Other Way AroundRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.0