Titles you rated
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Industry Season 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Bad Sisters Season 2Rated ★ 3.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.5