Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0