Series
Ratings
75
Painter of the WindRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0