Titles you rated
ScarfaceRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
2046Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0