Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5