Movies
Ratings
216
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0