Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0