Movies
Ratings
30
Begin AgainRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0