Series
Ratings
15
Why Women KillRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0