Movies
Ratings
449
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
DuneRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.0