Series
Ratings
11
HealerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.5