Series
Ratings
38
Dexter: New BloodRated ★ 1.0- DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0