Titles you rated
17 AgainRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
MoonRated ★ 3.5