Movies
Ratings
2191
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The 5th WaveRated ★ 1.5
The ForestRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The WaitRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Brooklyn's FinestRated ★ 3.0
Shadow of the VampireRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Monsters: Dark ContinentRated ★ 1.5- CalculatorRated ★ 1.5
400 DaysRated ★ 1.5
ContainmentRated ★ 1.0
The HallowRated ★ 2.0
The Walking DeceasedRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5