Series
Ratings
123
SignalRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0- VirtueRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0