Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0