Titles you rated
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The Descent: Part 2Rated ★ 4.5
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 4.5
DevilRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.5