Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Cain and AbelRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5