Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0