Series
Ratings
24
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0