Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Red LightsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 4.5
eXistenZRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.5
BasicRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 3.5
GretaRated ★ 4.5
LizzieRated ★ 4.0