Series
Ratings
20
LazarusRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The Case Study of VanitasRated ★ 4.5- The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
- Noodle House GirlRated ★ 4.0
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5