Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
(Ab)normal DesireRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
JaneRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.5