Series
Ratings
133
Shop of the LampRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Once AgainRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 3.5
Hakata Mentai! Pirikarako-chanRated ★ 1.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Angel's ChoiceRated ★ 3.5
Amor FatiRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 0.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 3.0