Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0