Movies
Ratings
104
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5