Titles you rated
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0