Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Aquatope on White SandRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Death ParadeRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5