Movies
Ratings
585
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0