Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0