Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5