Movies
Ratings
726
The SubstanceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.5