Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 1.0
YouRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5