Series
Ratings
69
JumongRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Birth SecretRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0