Movies
Ratings
81
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0