Titles you rated
MidasRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0