Movies
Ratings
933
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5