Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0