Movies
Ratings
114
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Juror 8Rated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 1.0
TangledRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0