Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Bright FutureRated ★ 5.0
CharismaRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Army of ShadowsRated ★ 5.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 4.0
TeoremaRated ★ 4.0
Oedipus RexRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
AlphavilleRated ★ 4.0
Goodbye South, GoodbyeRated ★ 4.0
The Tree of Wooden ClogsRated ★ 5.0
CrashRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.0