Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0