Series
Ratings
31
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5