Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5