Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
You've Got MailRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.0
Off the RailsRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 1.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5