Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0