Movies
Ratings
566- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
That's My BoyRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 0.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5