Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0